Registrace do soutěže:

* Jméno:
* Příjmení:
* Ulice a č.p.:
* PSČ:
* Město:
* E-mail:
  Tel. číslo:
* doklad o Vašem nákupu v prodejnách a e-shopech Rock Point, Keen nebo Hannah
v minimální ceně 2000 Kč v jednom nákupu
:

(číslo pokladního dokladu – číslo vedle data prodeje vpravo v horní části účtenky – nezaměňovat s EET číslem,
které je ve spodní části účtenky; číslo faktury z e-shopu – číslo v pravém horním rohu a počáteční číslice jsou 981…)
Registrace je platná pouze při uvedení správného čísla pokladního dokladu nebo čísla faktury z e-shopu. Registrace je neplatná, pokud soutěžící zaregistruje špatné číslo pokladního dokladu nebo např. č. objednávky z e-shopu a podobně.
Po úspěšné registraci a ověření nákupu bude soutěžícímu odeslán potvrzující email s aktivačním kódem na jednu z 500 poukázek na dvoudenní skipas. V případě registrace faktury z e-shopu toto ověření trvá minimálně 14 dní a po tuto dobu vám aktivační kód rezervujeme.

Tato soutěž je organizována Rock Point a.s., Vrážská 1507, 153 00 Praha 5,ČR, ve spolupráci s SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental Marketing GmbH, Dorf 84, 6306 Söll, Rakousko. Souhlasím tímto, že moje kontaktní údaje (jméno a email) můžou být využít oběma společnostmi, abych získával/-a zajímavé marketingově-obchodní nabídky mně ušité na míru.
Jako účastník soutěže chci zároveň získávat novinky z oblasti outdooru, zejména o nových kolekcích, akčních nabídkách a souhlasím s využitím mých údajů pro marketingové účely. (Tzn. pokud od Rock Pointu emaily s novinkami nedostávám a dostávat je chci, zaškrtnu toto „políčko").
Jako účastník soutěže chci zároveň získávat novinky o SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental, zejména o akčních nabídkách a souhlasím s využitím mých údajů pro marketingové účely. (Tzn. pokud od SkiWelt emaily s novinkami nedostávám a dostávat je chci, zaškrtnu toto „políčko").
*Registrací do soutěže souhlasím s pravidly soutěže a zpracováním svých osobních údajů dle pravidel Ochrany osobních údajů. (Pravidla soutěže zde >>>)

(*Povinné údaje)